Menu

mifepriston

Przerywanie ciąży

Tabletki poronne

innasithe1985

Niechciana ciąża to temat trudny często niezrozumiany dla innych. Nie każda kobieta jest przygotowana na posiadanie dziecka a niekiedy może zdarzyć się tak, że z różnych względów nie może sobie pozwolić potomstwo.

poronneAborcja według prawa jest zabroniona, wyszczególnione są tylko nieliczne przypadki w których przerywanie ciąży jest dopuszczalne. Każda kobieta ma prawo decydowania o swoim ciele, powinno to również dotyczyć ciąży.

W Polsce w przeciwieństwie do innych krajów europejskich temat aborcji wciąż jest tematem tabu i ogranicza kobiety w podjęciu decyzji o aborcji poprzez narzucone sankcje prawne. Każda decyzja, której dotyczy przerywanie ciąży jest trudne i obciążające dla kobiety tym bardziej, że zazwyczaj w takich przypadkach pozostaje ona sama z tym problemem.

Wiele kobiet nie mając możliwości wyboru decyduje się na skorzystanie z pomocy specjalnych serwisów, które oferują tabletki poronne. Serwis taki prowadzą ginekolodzy i lekarze, którzy nie zgadzają się z odbieraniem prawa kobiet do decydowania o swoim ciele a ich misją jest niesienie pomocy kobietom, które znalazły się w trudnej sytuacji.

© mifepriston
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci